رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور یک روزه لاهیجان

لاهیجان 1 روز ورود به صفحه رزرو تور

تور یک روزه لاهیجان

تور یک روزه لاهیجان 1 روز
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
سفرنامه تور یک روزه لاهیجان
مقصد سفر یک روزه به گیلان تله کابین لاهیجان، مزارع چای و آرامگاه شیخ زاهد گیلانی است. این گشت نیز 5 صبح از روبروی هتل لاله تهران آغاز می شود و پس ازطی مسیر صبحانه در مجتمع رفاهی مهتاب توقف کوتاهی دارد. جاده قزوین رشت را می پیماییم تا حوالی ظهر به لاهیجان برسیم.شهر لاهیجان شهری با طبیعت زیباست و از دیرباز کانون بازرگانی ابریشم بوده و نام آن با صنعت چای گره خورده است. نخستین بار چای در ایران توسط حاج محمد حسین اصفهانی به سال 1302 ه.ق در عصر ناصرالدین شاه قاجار کاشته شد که پیشرفتی نداشت و موفقیتی بدست نیآورد. اما شخصی به نام محمد خان قاجار قوانلو ملقب به کاشف السلطنه مشهور به چای کار در سال 1319 ه.ق چای را در لاهیجان کشت کرد و به بار نشاند. وی در حقیقت پدر کاشت چای در ایران به شمار می آید. در اثر به بار نشستن این فرآورده، تاثیرات شگرفی بر ... ادامه
نحوه رزرو تور یک روزه لاهیجان
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور یک روزه لاهیجان لاهیجان

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


داده ای برای نمایش پیدا نشد!
نظرات همسفران درباره مارکوپولو