رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی

کرمان 2شب و 3 روز و یا 3 شب و 4 روز ورود به صفحه رزرو تور

تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی

دیدار از کویر کلوت های شهداد

تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی 2شب و 3 روز و یا 3 شب و 4 روز
 • سه شب اقامت در هتل 5 ستاره پارس یا هتل 4 ستاره جهانگردی کرمان
 • سه روز گشت کامل استان کرمان طبق سفرنامه وب سایت مارکوپولو
 • رفت و برگشت با پرواز طبق برنامه پروازی( و یا قطار و اتوبوس با هماهنگی و کسر هزینه بلیط هواپیما)
 • سه روز سفر با بهترین اتوبوس توریستی ،پرداخت ورودیه ها،پذیرایی بین روز،بیمه و همراهی راهنمای تورحرفه ای از آغاز تا پایان تور
 • دیدار از باغ شاهزاده ماهان (اثرثبت شده جهانی)،مجموعه گنجعلیخان،حمام گنجعلیخان،بازار کرمان،چایخانه وکیل،آرامگاه شاه نعمت اله ولی،ارگ راین،کویر کلوت شهدادو...
ادامه مطلب بستن
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
 • باغ شاهزاده
 • ارگ راین 1
 • ارگ راین 2
 • ارگ راین 3
 • کلوت کرمان
 • کلوتهای کرمان
 • باغ شاهزاده
 • ارگ راین 1
 • ارگ راین 2
 • ارگ راین 3
 • کلوت کرمان
 • کلوتهای کرمان
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
درخواست برگزاری اختصاصی تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
ثبت درخواست

قیمت تور ویژه آژانس های مسافرتی نماینده فروش با
کسر
کمیسیون فروش با ورود نام کاربری در پنل ورود
نمایندگان فروش سمت راست وب سایت


قیمت تور ویژه پرسنل سازمان ها، شرکت ها، بانک ها، وزارتخانه
ها،
مدارس، دانشگاه ها، شرکت
های پتروشیمی،
شرکت های نفتی، پالایشگاه ها، شرکت های داروسازی، شرکت های ساختمانی، سفارتخانه
ها،
ایرلاین ها، شهرداری ها، خودروسازی
ها
و ارگان هایی که با شرکت ایرانگردی
مارکوپولو  قرارداد رفاهی دارند با تخفیف های ویژه محاسبه می شود که
علاقمندان می توانند تورهای مارکوپولو را از  طریق اداره رفاه سازمان مربوطه
و یا تماس با تلفن 88503564-021 دفتر مرکزی شرکت ایرانگردی مارکوپولو پیگیری
نمایند
.


قیمت تور ویژه گروه های بیش از 20 نفر (خرید عمده) با ارائه درخواست از طریق ایمیل و یا
ارسال فکس به شماره
۸۸۵۰۳۷۲۳ و پیگیری از تلفن ۸۸۵۰۳۵۶۴


ایمیل شرکت ایرانگردی مارکوپولو جهت دریافت نظرات
و پیشنهادات و درخواستهای شما راجع به تور
crm@iranmarcopolo.com


تلفن موبایل جهت پاسخگویی به سوالات راجع به تور از
9
صبح الی 9 شب: 09101661755 و 09101661703


داستان ها، افسانه ها وتاریخ های طول مسیر تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
قصه خاندان زند و ماجرای لطفعلی خان زند،تاریخ زند،دوران گنجعلیخان،داستان کویرها
سفرنامه تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
سفر به کرمان هم با هواپیما و هم با قطار امکان پذیر است. هر چند که سفر با قطار لطف دیگری دارد. ساعت 5 واگن ها به راه می افتند پس از صرف شام و خوابی دلچسب در ساعت 7 صبح روز بعد به کرمان می رسی. 2 شب اقامت در هتل پارس 5 ستاره کرمان برنامه ریزی شده است. پس از دریافت اتاق ها در هتل و صرف صبحانه گشت شهر آغاز می شود. در همان نگاه اول در بازدید از بازار کرمان شامل بازار ابراهیم خان یا زرگری، بازار مسگری نشان از آن دارد که بافت مسکونی کرمان مانند الگوی شهرسازی قدیم ایران گرداگرد بازار قرار گرفته و امکان دسترسی سریع و راحت مردم به امکانات شهری را فراهم آورده است. هر بخش از بازار کرمان در زمان یکی از فرمان روایان این شهر ساخته شده و به خاطر برخی ویژگی هایش در ایران منحصر به فرد و دارای شهرت جهانی است. در این بازارها می توان صنایع دستی ویژه کرمان ... ادامه
هتل های محل اقامت تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
خدمات تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
   اقامت در هتل 4ستاره،رفت و برگشت با پرواز،سفر با اتوبوس توریستی،همراهی راهنمای حرفه ای تور،پرداخت ورودیه ها،صبحانه،پذیرایی بین روز،بیمه و...  
وعده های غذایی تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
   به دلیل اهمیت به ذائقه مسافر و سلیقه غذایی شرکت ایرانگردی مارکوپولو هزینه ناهار و شام را در هزینه تور محاسبه نکرده تا مسافر بتواند با سلیقه و انتخاب خود در رستورانهایی که تور آنها را پیشنهاد می نماید بتواند غذای مورد علاقه خود را میل نماید. رستورانهای مورد استفاده در این تور جهت صرف ناهار و شام عبارت اند از :  رستوان های هتل پارس کرمان،رستوران باغ شاهزاده ماهان و...
شهرهای مورد بازدید تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
سوغاتی های تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
شیرینی کلمپه،نان خرمایی،زیره،پسته،ظروف مسی،پته و...
آب و هوا تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
   سفر به این منطقه در کلیه ایام سال مناسب است و آب و هوای خوبی برای سفر دارد،اما سفر در فصل پائیز و زمستان و نوروز جذابیت آب و هوایی دیگری دارد.  
فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند
24  ° C 30  ° C 35  ° C 36  ° C 34  ° C 31  ° C 26  ° C 19  ° C 14  ° C 12  ° C 14  ° C 19  ° C
آثار ثبت شده جهانی مورد بازدید تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
باغ شاهزاده ماهان
مبدا تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
مبدا این تور با مشخصات و قیمت و سایر اطلاعات از شهر تهران است،اما امکان حرکت از مبداء سایر شهرهاو پیوستن به این تور به راحتی است در صورت تمایل به پیوستن به این تور از سایر شهرها می توانید با پرواز،قطار و یا اتوبوس خود را به تهران و یا شیراز برسانید.
وسیله نقلیه رفت و برگشت تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
   وسیله نقلیه رفت و برگشت هواپیما است(امکان رفت و برگشت زمینی  برای مسافرینی که نمی توانند با هواپیما بیایند، با قطار و اتوبوس از هر نقطه از ایران به تهران و یا مستقیم به شهرکرمان وجود دارد که در صورت عدم استفاده از پرواز از تهران هزینه بلیط هواپیما کسر می گردد). 
محل حرکت تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
تهران،فرودگاه مهرآباد(لطفا 2ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید)
وسایل مورد نیاز مسافر در تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
   کارت شناسایی(شناسنامه برای متاهلین و کارت ملی برای مجردها)،داروهای شخصی،لباس مناسب جهت پیاده روی و گشتها،عینک آفتابی،کفش پیاده روی جهت گشت ها   
نقشه مسیر سفر تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی در نقشه گوگل
نحوه رزرو تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
شرایط ومقررات خرید تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
تعهدات کارگزار 1- کارگزار متهعد است ضمن استفاده از وسیله ویژه توریستی بصورت دربست در گشت های زمینی، تقدم جا را در اتوبوس بر حسب تاریخ ثبت نام تعیین نماید. 2- کارگزار متهعد است کل برنامه های خدمات گشت را بصورت بروشور یا کتباً به مسافر تقدیم و رسید دریافت دارد. 3- کارگزار متعهد است برنامه سفر و گشت مورد توافق را بطور کامل و دقیق انجام دهد. تبصره1: در صورت وقوع هرگونه پیشامد غیر منتظره از قبیل شرایط فوق العاده جوی و مشکلاتی که از کنترل کارگزار خارج بوده و سبب ابطال و یا تغییر برنامه مسافرت، مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود. تبصره 2: در صورت تغییر برنامه گشت و مسافرت و یا افزایش قیمت بهر دلیلی مسافر در همراهی با تور مخیر است . تبصره3: چنانچه تور به حدنصاب مورد نظر(15نفر) نرسد کارگزار مجاز به ابطال آن و استرداد وجوه دریافتی به مسافر می باشد. 4- کارگزار متعهد است در صورت ابطال گشت (بجز موارد مطروحه در تبصره 1 و 3 بند 2)، ضمن استرداد کلیه وجوه دریافتی به مسافر 20% کل هزینه را به عنوان خسارت به مسافر بپردازد . 5- کارگزار متعهد است بیمه کامل مسافرتی را در مورد مسافر اعمال نماید و در صورت بروز هر گونه حادثه ای در طول سفر همکاری و مساعدت لازم را به عمل آورد. 6- کارگزار متعهد است نسبت به تنظیم قرار داد اقدام و یک نسخه از آنرا در قبال اخذ رسید به مسافر ارائه دهد. 3- تعهدات مسافر 1- مسافر متعهد است شئونات اسلامی را در طول سفر کاملا رعایت نماید. 2- مسافر متعهد است شناسنامه عکسدار و کارت ملی را برای کلیه گشت ها به همراه داشته باشد. 3- مسافر متعهد است در ساعات اعلام شده در برنامه گشت شرکت نماید در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده کارگزار نخواهد بود. 4- مسافر متعهد است هزینه های اضافی خارج از برنامه را خود بپردازد. 5- مسافر متعهد است در خواست انصراف از سفر خود را حضوری و یا توسط نماینده رسمی و به صورت کتبی به کارگزار اعلام و رسید دریافت نماید. 6-در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت تور اعم از افزایش نرخ بلیط،هتل و یا سایر خدمات با ارایه مدرک مستند از سوی کارگزار مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار می باشد. 4- مسافر و کارگزار: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرجع رسیدگی حکم بوده و آراء صادره مورد توافق طرفین خواهد بود. بدیهی است نظر ایشان قطعی و برای طرفین لازم الاجرا است. جدول شماره 3 (شرایط ابطال گشت های عادی و گشت های نوروزی توسط مسافر) توضیح : گشت های نوروزی گشت هایی است که در فاصله زمانی 28 اسفند لغایت 15 فروردین سال بعد برگزار می گردد. به دلیل چارتر بودن پکیج تور در ایام نوروز،هیچ گونه کنسلی و جابجایی از 15 اسفند ماه به بعد امکانپذیر نمی باشد.
سوالات مسافرین و پاسخ مارکوپولو در رابطه با تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی
 • آیا در این تور ما به گرمترین نقطه کره زمین خواهیم رفت؟

  بله ما در تور کرمان گواشیر مارکوپولو به منطقه شهداد که گرمترین نقطه کره زمین است می رویم

نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور کرمان سرزمین کلوت ها گروهی کرمان

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


  اتنا طباطبایی - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  عالی بود. فقط اگر میشود قیمت رستوران های هتل پارس کرمان پایین تر برود. اگر میشود زمان تور را یک هفته کنید. باتشکر از اژانس مار کو پلو.
  محمود طباطبایی - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  با تشکر از تورلیدر به خاطر زحمات بی دریغشان .نظافت هتل خوب بود ولی امکانات هتل پارس به ه‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌یچ وجه در حد هتل ۵ستاره نیست.
  سمن دربانی - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  هماهنگی و اخلاق و مدیریت فوق العاده ای داشتند بسیار عالی بود و من راضی هستم
  نوشین صفیری - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  با سلام برنامه تور خوب و جذاب بود.لیدر تور بسیار خوش صحبت و وظیفه شناس بود.ولی امکانات هتل در سطح هتل ۵ ستاره نبود و کیفیت هتل بسیار پایین بود. با آرزوی موفقیت بیشتر برای شما عزیزان
  آتنا طباطبایی - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  خیلی خوب بود. فقط هتل پارس کرمان قیمت هایش بالا بود و تنوع صبحانه اش کم بود. اگر می شود تور را یک هفته کنید. تور لیدر خیلی اهل حال بود وتشکر میکنم از پذیرایی گرم شرکت مارکو پلو. ما پارسال به یزد با شرکت مارکوپلو و لیدر ما اقای کردی بود .اگر میشود به این اشکالات رسیدگی کنید. باز هم تشکر می کنم.
  ناهید صفیری - ۰۷ فروردين ۱۳۹۳
  سلام لیدر بسیار عالی بود.ولی هتل در حد امکانات هتل ۵ستاره نبود.
نظرات همسفران درباره مارکوپولو