رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز
تور ویژه سازمان ها

 ارائه تور و خدمات سفر به پرسنل سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات

در راستای توسعه و رونق گردشگری کشور ، شرکت ایرانگردی مارکوپولو اولین شرکت عمده فروش تور و معتبرترین برند سفر در ایران ، با همت و تلاش جمعی از خبرگان صنعت گردشگری و همکاری هزار و پانصد آژانس مسافرتی با بهره گیری از روشهای نوین برنامه ریزی و استاندارد حرفه ای خدمات سفر جهت ارائه خدمات گردشگری به حضور معرفی می شود.

با توجه به اینکه امروزه در میان انبوهی از مشغله‌های فراوان کاری و روزمرگی‌های زندگی، همواره دنبال راه فراری می‌گردیم تا اوقاتی آرام و بدور از هیاهو را داشته باشیم. و یا بی‌شک می‌خواهیم در میان برنامه‌های گوناگون که برای همکارانمان در سازمان یا شرکت خود فراهم آورده‌ایم، این‌بار انتخاب یک سفر،  پنجره‌ای باشد بسوی یک خاطره خوش تا احساس خوب آنان را به شغل و فضای کاریشان بیش از پیش تقویت کرده باشیم. در این میان دغدغه انتخاب یک شرکت معتبر گردشگری که نامی آشنا داشته باشد و با  تجربه و توان و همتی بزرگ بتواند تسهیلات فراوان سفر را برای شرکت و سازمان ما در خور و شایسته، فراهم کند، همواره ذهن ما را درگیر می‌کرده. شرکت ایرانگردی مارکوپولو، شالوده سال‌ها تجربه، پشتکار و ایمان به خدمت‌رسانی گردشگری برای هموطنانی است که مایلند شور زندگی را در جای جای این خاک پهناور و وطن دوست داشتنی ببینند.


شرکت ایرانگردی مارکوپولو به عنوان یکی از قوی‌ترین بخش‌های هلدینگ گردشگری مارکوپولو در زمینه ارائه خدمات گردشگری داخلی ، سعی در ایجاد فضایی متفاوت در عرصه گردشگری داخلی کشورمان نموده است و با رویکردی امروزی و نگاهی به آینده تلاش می‌کند تا سفر به هر نقطه از این خاک عزیز را برای تمامی ایرانیان مشتاق به دیدن تاریخ و طبیعتش فراهم سازد. امروزه سفر کردن یکی از نیازهای هر مجموعه بزرگ برای توسعه و تداوم کار است.


لذا مایلیم تا در صورت موافقت شما، توان و تجربه و توان خود را در کمک به مجموعه شما برای ارتقای سطح این خدمات و فراغت از دغدغه‌های فراوان، در اختیارتان بگذاریم. خدمات ما عبارت است از ارائه هرگونه تور و خدمات و تسهیلات سفر به کارکنان و پرسنل و خانواده های سازمان،ارگان و یا شرکت شما در زمینه های برگزاری تورهای داخلی گروهی و انفرادی به سراسر کشور،رزرواسیون هتل های داخلی،ارائه بلیط هواپیما و قطار در کلیه مسیرهای داخلی،صدور روادید ایران برای میهمانان خارجی آن مجموعه و اجرای تور ورودی به همراه راهنمایان مجاز خارجی زبان و مترجم،انجام خدمات حمل و نقل با اتوبوس،میدل باس،مینی بوس و سواری،برگزاری سمینارها،گردهمایی ها و کنفرانس ها در هتل های مختلف کشور،اجرای تورهای طبیعت گردی به کوه ها،کویر،اسکی و سایر جاذبه های طبیعی ایران،بیمه سفر و سایر خدمات گردشگری داخلی با هماهنگی و اجرای تورهای اختصاصی با برنامه مورد نظر آن مجموعه است.

استفاده از خدمات ما به چند روش امکانپذیر است:

1- خرید آنلاین از طریق وب سایت www.iranmarcopolo.com  شرکت ایرانگردی مارکوپولو با دریافت کد کاربری و رمز عبور و خرید تور،هتل و بلیط به صورت آنلاین از روی وب سایت و دریافت قرارداد تور،واچر هتل و بلیط الکترونیک از روی سایت و ارائه به پرسنل آن مجموعه در همان لحظه
2- ارائه بن سفر از سوی مجموعه شما با مبلغ مشخص به پرسنل و استفاده از آن در خرید خدمات
3- ارائه یک شماره 16 رقمی کارت های اعتباری بانکی به پرسنل و تعیین سقف خرید و مراجعه پرسنل به وب سایت www.iranmarcopolo.com  شرکت ایرانگردی مارکوپولو و خرید توردلخواه از روی وب سایت و دریافت قرارداد و واچر

تا کنون بسیاری از سازمان ها و شرکت ها در ارائه خدمات سفر به پرسنل خود با ما همکاری داشته اند از جمله بانک پاسارگاد،بانک گردشگری،بانک شهر،بانک ملت،بانک تات، وزرات ارشاد،دانشگاه تهران،شرکت سایپا ،شرکت ایران خودرو،جمعیت هلال احمر،شرکت ملی نفت،شرکت های پتروشیمی رازی،خارک،روزنامه همشهری،شهرداری های مناطق مختلف تهران،همراه اول،مدارس غیرانتفاعی و...


امید آنست که با ترتیب‌دادن یک نشست کوتاه، بتوانیم برخی از توانمندی‌های شرکت ایرانگردی مارکوپولو را معرفی کرده و فصل جدیدی از همکاری فیمابین را آغاز کنیم.

پیشنهاد ویژه مارکوپولو جهت برنامه رفاهی پرسنل سازمان ها،بانک ها،شرکت ها،پتروشیمی ها و...


در ابتدا سازمان مربوطه می بایست یک رقم بودجه جهت سفر و تغییر حال و هوای پرسنل خود تعیین نماید،تعیین این رقم بر اساس میزان حقوق دریافتی،سمت پرسنل و... مشخص می شود که در بین سازمانهای متعدد طرف قرارداد ما از پانصدهزار تومان تا پنج میلیون تومان متفاوت است،اداره رفاه بانک یا شرکت و سازمان در ابتدای سال ، رقم رفاه پرسنل را به ایشان اعلام می نماید و کارمند می داند که در طول 365 روز سال می تواند تا سقف مورد نظر همراه با خانواده خود به سفر رود.

به عنوان مثال آقای حسین اکبری کارمند بانک شهر به اندازه 000/800/1 تومان بن سفر از سوی اداره رفاه دارد،بانک شهر با شرکت ایرانگردی مارکوپولو در سال 92 قرارداد رفاهی دارد و بر طبق این قرارداد کلیه پرسنل بانک شهر در سراسر ایران می توانند از خدمات مارکوپولو از قبیل تورداخلی،تورخارجی،رزروهتل در ایران و سراسر جهان،پرواز داخلی و خارجی و... استفاده نمایند.

حال تصور کنید اگر بر اساس باور غلط خیلی از سازمان ها که در برخی شهرها مجموعه رفاهی می سازند و کارمند فقط می تواند هر سال یا به مشهد برود و یا به شمال و دیگر هیچ حق انتخابی ندارد،تازه هر شب این مجموعه های رفاهی یک ظرفیت مشخص دارد و همه می خواهند در تعطیلات بروند و این باعث پارتی بازی و قرعه کشی و هزار حرف و حدیث می شود، یعنی مثلا در مجتمع زیبا کنار بانک شهر هر شب فقط 200 نفر می توانند بخوابند و در ایام 13 روز عید که هر نفر هم می خواهد سه شب بماند به صورت میانگین 800 نفر در نهایت می توانند استفاده کنند،خوب تکلیف بقیه چیست و یا اینکه فرزندان خانواده می گویند مگر در ایران به جز مشهد و شمال جای دیگری نیست و ما حق داریم به شهرهای مختلف سفر کنیم؟

در اینجا این سوال پیش می آید که باید مثلا بانک شهر در هر شهری مجتمع اقامتی بسازد،هزینه نگهداری این مجتمع های اقامتی را پرداخت کند و اینکه یک اداره با کلی پرسنل ایجاد شود تا فقط این مهمانسراها را اداره کند و شاید این که همه پرسنل یک سازمان و ارگان دوست ندارند در کنار هم به سفر بروند،دوست ندارند در زمان راحتی و آسایش زیر ذره بین سایر همکاران خود باشند و می خواهند آسوده سفر کنند!

شرکت ایرانگردی مارکوپولو به سازمان شما پیشنهاد می دهد بگذارید کارمندتان آزادانه سفر خود را انتخاب کند،آزادانه هر تاریخی که می تواند مرخصی بگیرد به سفر برود،شاید بخواهد پدر و مادر و یا دوستان خود را همراه ببرد،شاید نخواهند کسی بداند به کجا می رود،کیش یا مشهد،شیراز یا سنندج،مگر قرار نیست که کارمند بتواند حال و هوایش عوض شود،مگر قرار نیست که بتواند کلی انرژی بگیرد و به سر کار خود برگردد،شرکت ایرانگردی مارکوپولو به شما پیشنهاد می دهد که یک قرارداد رفاهی فیمابین منعقد نمائید و پرسنل با ارائه بن سفر خود تا سقف مبلغ بن بتوانند از برنامه های مسافرتی استفاده نمایند و در صورت داشتن مابه التفاوت مسیر سفر و یا همراه بردن سایر اعضاء خانواده و دوستان ، مبلغ دیگران را بپردازند.

در زیر تعدادی از سازمان ها و مجموعه های طرف قرارداد با شرکت ایرانگردی مارکوپولو در زمینه ارائه خدمات مسافرتی معرفی می گردند،در صورت تمایل مجموعه شما مبنی بر همکاری در ارائه خدمات با ما تماس بگیرید و فرم درخواست خدمات رفاهی پرسنل را در زیر تکمیل تا در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی شود.


سازمان ها،شرکت ها،ارگان ها،بانک ها،پتروشیمی ها،وزارتخانه ها و مجموعه های طرف قرارداد رفاهی با شرکت ایرانگردی مارکوپولو